REKLAMA [A] - GBS BANK
Uroczystość nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

28 lutego 2022 r.  w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Myśliborzu odbyła się uroczystość wręczenia przez Burmistrza Myśliborza, Pana Piotra Sobolewskiego, aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

W bieżącym roku szkolnym, w sesji zimowej, do postępowania egzaminacyjnego przystąpiły dwie nauczycielki języka niemieckiego ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Myśliborzu: Pani Monika Bałbaczyńska oraz Pani Diana Balcerczyk.

Obie Panie, w wyniku postępowania egzaminacyjnego, po odbyciu prawie trzyletniego stażu zawodowego, w dniu 15 grudnia 2021 r. zdały pomyślnie egzamin przed Komisją Egzaminacyjną powołaną Zarządzeniem Burmistrza Myśliborza.

Ze względu na sytuację epidemiczną uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego odbyła się w terminie późniejszym niż planowany, nie mniej jednak w pełnej gali, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Wręczenie aktów mianowania poprzedzone zostało uroczystym ślubowaniem złożonym przez obie nauczycielki w obecności Burmistrza Myśliborza Piotra Sobolewskiego, Sekretarza Gminy Ewy Furkiewicz,  Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Janiny Sulejewskiej oraz Wicedyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 w Myśliborzu Rafała Topolskiego.

Dla podkreślenia rangi wydarzenia, Pani Monika Bałbaczyńska oraz Pani Diana Balcerczyk, w obecności wszystkich przybyłych na uroczystość gości, złożyły podpisy pod rotą ślubowania, zaś Burmistrz Myśliborza podpisał akty mianowania tuż przed ich wręczeniem. Dopełnieniem ceremonii były gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych, przekazane obu Paniom przez Burmistrza Myśliborza oraz pozostałych uczestników gali.

Źródło: UMiG Myślibórz

01-03-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Elewacyjnie.pl- nowoczesne projekty elewacji ze zdjęć

Nasza firma, Elewacyjnie.pl, specjalizuje się w tworzeniu wizualizacji elewacji, opartych zarówno na przesłanych przez Ciebie zd...


EKOLOGICZNE GRY XXL dla DZIECI do skakania i zabawy KangurGra.pl

Poznaj moc edukacji i zabawy na wielkich grach planszowych do skakania. Edukacyjne gry wielkoformatowe i maty edukacyjne dla ...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]