Reklama [A] - GBS BANK
Podejrzany o wewnątrzwspólnotowe nabycie znacznej ilości narkotyków stanie przed sądem.

Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu skierowała do Sądu Okręgowego w Szczecinie akt oskarżenia wobec podejrzanego o dokonanie wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

Mężczyzna w okresie od 26 do 29 kwietnia 2021 roku dokonał wewnątrzwspólnotowego zakupu znacznej ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowych.

Jak ustalono w trakcie przeprowadzonego przez funkcjonariuszy Policji w dniu 29 kwietnia 2021r. przeszukania mężczyzny ujawnili przy nim worek foliowy z zawartością białego proszku, cztery tabletki koloru zielonego oraz zawiniątko z zawartością białego proszku.

Dodatkowo w wyniku przeszukania miejsca jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli dziewięć kolejnych woreczków foliowych wypełnionych białym proszkiem, ukrytych w wiadrze. Łącznie podejrzany przywiózł 137,298 gramów netto siarczanu amfetaminy oraz 4 tabletki i 2,201 grama proszku zawierających w swoim składzie MDMA.

W ocenie biegłych zabezpieczona ilość narkotyków mogła wywołać efekt odurzenia u 4589 osób.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Ten środek zapobiegawczy był stosowany również w dniu kierowania aktu oskarżenia do Sądu.

Podejrzany 21-latek częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu oraz złożenia wyjaśnień. W przeszłości był już karany sądownie.

Za zarzucane podejrzanemu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Źródło: Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu

25-03-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

EDUKACYJNE GRY dla DZIECI do skakania i zabawy KangurGra.pl

Super gry do nauki, skakania i zabawy od KangurGra.pl to rozrywka, edukacja oraz pomoc dydaktyczna w szkole i przedszkolu. Proj...


Skup Aut Hyundai h100 Nissan Urvan Mazda e2200

SKUP AUT Z LISTY VOLKSWAGEN SHARAN LUB ALHAMBRA TYLKO 2.0 BENZYNA LUB LPG GOLF III KOMBI TYLKO 1.8 i 1.6 benzyna TRANSPORT...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]