Reklama [A] - GBS BANK
Konkurs ''Moje bezpieczne ferie na drodze 2022''. Nagroda dla Janka z Barlinka.

Dzisiaj w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie odbyło się podsumowanie konkursu pn, „Moje bezpieczne ferie na drodze 2022” organizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas finałowego spotkania zwycięzcy plastycznych zmagań odebrali nagrody i gratulacje.

W uroczystości uczestniczyli: Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Ryszard Gan, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Szczecinie mł. insp. Dariusz Mejer, Zastępca Dyrektora Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego woj. Zachodniopomorskiego Pani Agnieszka Cieślicka, Kierownik Biura do spraw przeciwdziałania uzależnieniom i przemocy w rodzinie Urzędu Marszałkowskiego woj. Zachodniopomorskiego Pani Małgorzata Ostrowska oraz laureaci i zaproszeni goście.

Konkurs, który rozpoczął się na początku ferii i trwał do 16 lutego 2022 r., cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Do komend miejskich i powiatowych naszego garnizonu, gdzie prowadzony był I z etap konkursu, wpłynęło kilkaset prac. Były to zarówno obrazki artystyczne, jak i fotografie. Jednak zdecydowaną większość konkursowych prac stanowiły dzieła artystyczne.

W II z etapie konkursu przeprowadzonym w KWP w Szczecinie, spośród blisko 270 wybranych prac finałowych, wyłonieni zostali laureaci konkursu. Nadesłane prace oceniała komisja, w skład której weszli przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz Pani Jagoda Ziomka Inspektor Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Ze względu na bardzo wysoki poziom wykonanych prac jury miało trudne zadanie, by wyłonić i nagrodzić te najlepsze.

Prace nagrodzono w dwóch kategoriach: fotografia i prace artystyczne. Komisja przyznała również 12 wyróżnień.

Dziś nadszedł czas na uroczyste podsumowanie przedsięwzięcia, podanie oficjalnych wyników i nagrodzenie autorów najlepszych prac:

KATEGORIA: Praca artystyczna

Kategoria: Przedszkole:
I m-ce: Natasza Kulczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wałczu
II - Jan Cieślikowski z Przedszkola Miejskiego nr 2 “Pod Topolą” w Barlinku
III - Juliusz Panocha z Przedszkola Publicznego nr 2 w Kamieniu Pomorskim

Kategoria: Uczniowie klas 0-4:
I - Julia Woźniakowska ze Szkoły Podstawowej w Gardnie
II - Liliana Łuczak z SP nr. 3 z siedzibą przy ul. Czwartaków 2 w Złocieńcu
III - Michał Kaniowski z SP nr 3 w Sławnie

KATEGORIA: Fotografia

Kategoria: Przedszkole:
I - Antoni Pawlik z Przedszkola Publicznego “Leśna Kraina” w Człopie
II - Gabriela Pawlik z Przedszkola Publicznego “Leśna Kraina” w Człopie
III - Tomasz Kłek z Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu

Kategoria: Uczniowie klas 0-4:
I - Klaudia Napiórska z SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu
II - Olga Welenc z SP nr 2 w Wałczu
III - Alicja Czerkasiewicz z SP w Gardnie

Po oficjalnej uroczystości był czas na pamiątkowe zdjęcia z policyjnym Gryfusiem - maskotką zachodniopomorskiej Policji, który skradł serca najmłodszych laureatów.

Źródło: KPP Myślibórz

28-03-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

EDUKACYJNE GRY dla DZIECI do skakania i zabawy KangurGra.pl

Super gry do nauki, skakania i zabawy od KangurGra.pl to rozrywka, edukacja oraz pomoc dydaktyczna w szkole i przedszkolu. Proj...


Skup Aut Hyundai h100 Nissan Urvan Mazda e2200

SKUP AUT Z LISTY VOLKSWAGEN SHARAN LUB ALHAMBRA TYLKO 2.0 BENZYNA LUB LPG GOLF III KOMBI TYLKO 1.8 i 1.6 benzyna TRANSPORT...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]